Abdi İpekçi Caddesi Uyducu Uydu Servisi

Abdi İpekçi Caddesi Uyducu Çanak Anten Uydu Servisi

Abdi İpekçi caddesi uyducu

0542 258 25 50

Abdi İpekçi Caddesi Uyducu, Uydu Alıcısı, Çanak Anten Satış, Arıza, Kurulum Servisi olarak Adana’nın merkez Çukurova ve Seyhan ilçelerinin birçok mahalle ve semtine uydu servis hizmeti vermekteyiz. Adana’da uydu anten sistemleriyle alakalı tüm ürünlerin satışı, uydu sisteminin arızalarının onarımı, kurulum ve montaj hizmetlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. Ayrıca firmamızda markası ne olursa olsun Led Tv tamiri yapmaktayız. Bizi aradığınızda işinizin detaylarını anlatıp kolaylıkla fiyat alabilirsiniz.

Satışını ve montajını yaptığımız ürün çeşitlerimiz; Çanak Anten, Tekli Lnb, Çiftli Lnb, Dörtlü Lnb, Quadro Lnb, MDU5 Lnb, RG6-U4 ve RG6-U6 Anten Kablosu, Uydu Alıcısı, Tv Duvar Askı Aparatları, Tv, Uydu, Klima Kumandaları, Scart, Hdmi v.b. kablolar, DiseqC, Konnektör, 3’lü Priz, 12 V Adaptör.

Abdi İpekçi Caddesi uydu servisi olarak; çanak anten ve uydu montajı, uydu anten kurulumu, uydu arıza, anten bakım ve onarımı, lcd ve led tv duvara montajı, uydu frekans ayarı, dahili uydu alıcılı tv kanal ve frekans güncelleme, merkezi uydu kurulumu, merkezi uydu arızaları, daire içi anten kablosu çekme gibi işlerinizde evlerinize aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Bize haftanın 7 günü mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Abdi İpekçi Caddesi Uyducu
0542 258 25 50

Anasayfa’ya dönmek için tıklayınız.

Servis hizmet bölgelerimizi görmek için tıklayınız.

Adana Tv Tamircisi